Megerősítésre vár

XI. ker. Prielle Kornélia utca, befejezetlen járda

Bp., XI. ker. Prielle Kornélia utca 4. előtt befejezetlen járda burkolás.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Prielle Kornélia u. 4

Hozzászólások

  • Fehér István visszajelzésére vár.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület"-ról "ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek"-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a csatolt pdf-ben olvasható.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Füleki Flavián elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Fehér István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Járda helyreállítása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pálya utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Rezeda utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére