Megoldott

XI. ker. Gyakori tele szemetes

Bp., XI. ker. Prielle Kornélia utcában és Fehérváti út 52. előtti szemetesek gyakran túl tele vannak. Leginkább hétfőn reggelente.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 50

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fehér István hozzászólt a bejelentéshez.

    Fogadjuk el az illetékesek válaszát! Remélhetőleg jobban odafigyelnek majd a szemetesek ürítésére.
  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy Társaságunkon kívül - az érintett területtől és
    tisztántartási kötelezettségtől függően - más szervezet, illetve
    g
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Le Marietta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • XI. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Fehér István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére