Válaszra vár

Tragikus allapotu szemetes

T Illetekes!
Ebben a kukaban szemetnek sem jo lenni.
Kerem letakaritani vagy valodi designal ellatni sziveskedjenek.
Koszonom,

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Madách Imre tér 7

Hozzászólások

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület

  • Krisztina Szalai bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére