Megoldott

Kiálló cső

A jelzett helyen áll egy funkciót be nem töltő fémcső.
Tisztelettel kérem ennek az eltávolítását!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Imre u. 1

Hozzászólások

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Járda"-ról "Szemét"-ra.

  • Szécsi András hozzászólt a bejelentéshez.

    Megerősítve:
  • Füleki Flavián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt "Járókelő" !

    A honlapjukon 39278 számon nyilvántartott bejelentéssel kapcsolatosan a következő tájékoztatást adjuk. A kifogásolt, Budapest XVI. kerület Veres Péter úton az Imre utca 1. szá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 122825 /2018-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fülöp Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros

  • Fülöp Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Budapest Főváros"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő oszlopot nem Részvénytársaságunk helyezte ki, nyilvántartásunkban nem szerepel, ezért annak megszüntetését nem tudjuk megtenni.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVI. kerület"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Szécsi András !

    Az Ön által megjelölt terület a Fővárosi Önkormányzat tulajdonában és a Budapest Közút Rt kezelésében van.

    Kerületfejlesztési és Üzemeltetési Iroda
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Járda"-ra.

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Szécsi András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére