Megoldott

Elhagyott autó

A Soroksári út és Máriássy utca kereszteződésénél a felüljáró alatt hónapok óta parkol egy autó. Egyrészt szerintem itt nem lehet parkolni, másrészt az autó már inkább egy roncs, teljesen szét van verve, törve, és hajléktalanok laknak benne.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Soroksári út 29

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Konta Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Már nincs a helyszínen az autó.
  • Németh Zs. visszajelzésére vár.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A gépjármű elszállítással kapcsolatos ügyintézése folyamatban van.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Hozzászólók!

    Köszönjük, hogy használjátok odalunkat, azonban itt konkrét személyekről, cégekről és gépjárművekről (rendszámmal) szóló bejelentéseket és hozzászólásokat nem teszünk közzé. Ilyen...
  • Bp Sentinel hozzászólt a bejelentéshez.

    mi a rendszáma?
  • Konta Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

  • Járókelő 1 hozzászólt a bejelentéshez.

    magyarország.hu n beírtam a rendszámát
  • Bp Sentinel hozzászólt a bejelentéshez.

    Azt honnan tudod, hogy nincs rajta vizsga?
  • Járókelő 1 hozzászólt a bejelentéshez.

    Gyártmány: RENAULT
    Típus: MÉGANE 1.4 RN CLASSIC
    Szin: VILÁGOSSZÜRKE
    A jármű körözés alatt áll? NEM

    már nincs rajta vizsga elszállítható
  • Járókelő 1 hozzászólt a bejelentéshez.

    hát ez hihetetlen
    pedig amit te küldtél az tényleg roncs
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem viszik el,marad.
    Ezt lassan 2 hónapja jelentettem be,még nem vitték el./szintén FÖRI/Nincs rendszám rajta.
  • Járókelő 1 hozzászólt a bejelentéshez.

    reméljük hogy elviszik ,de ha nem lesz rajta akkor 100% hogy eltűnik
  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Azt hiszem volt, de ha tilosban parkol, érvényes műszakival is el lehet vontatni, nem?
  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Azt hiszem volt, de ha tilosban parkol, érvényes műszakival is el lehet vontatni, nem?
  • Járókelő 1 hozzászólt a bejelentéshez.

    hátul van rendszáma?

    mert múltkor még volt és aszerint még van műszaki
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Könyves Kálmán körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére