Megoldott

kommunális hulladék a vasúti átjáró mellett

A Repülőtéri úton a 87-es és 187-es busz budaörsi repülőtér megállójához közeli vasúti átkelőnél a Repülőtéri út felöli oldalon jelentős mennyiségű kommunális hulladék halmozódott fel.

Kérem az illetékeseket a probléma megoldására, kezelésére.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Szíves tájékoztatására közöljük, hogy Budapest Főváros Önkormányzatának48/1994 számú Köztisztasági rendelete határozza meg, hogy egy adott terület taka...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Kiss Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére