Megoldott

Gyűlölködő feliratos gombnyomó tábla | Csepel H |

FRISSÍTÉS 2018.12.27.

"Nincs megoldva."

------------------------

Kérem cseréljék ki a gyűlölködő feliratos, kopott illetve behorpadt táblát.
Köszönettel: Magyar Dániel

Probléma helyszíne
Budapest II. Rákóczi Ferenc utca 169

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldott!
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XXI. ker., II. Rákóczi Ferenc út - Posztógyár utca csomópontban észlelt, rongált tájékoztatótáblával kapcsolatos bejelentését.
    A cserét ismételten megrendeltük.

    Tiszt
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem cseréljék ki a gyűlölködő feliratos, kopott illetve behorpadt táblát. Köszönettel: Magyar Dániel"-ról "FRISSÍTÉS 2018.12.27. "Nincs megoldva." ------------------------ Kérem cseréljék ki a gyűlölködő feliratos, kopott illetve behorpadt táblát. Köszönettel: Magyar Dániel"-ra.

  • Magyar Dániel hozzászólt a bejelentéshez.

    kérném újraküldeni, nem oldották meg.
    és kérlek frissítésként irjátok bele, hogy nincs megoldva - 2018.12.27
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XXI. ker., II. Rákóczi Ferenc út - Posztógyár utca csomópontban észlelt, rongált tájékoztatótáblával kapcsolatos bejelentését.
    A cserét megrendeltük.

    Tisztelettel:

    B
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Magyar Dániel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidolt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ménesi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    balra kanyarodó lámpa nem vált zöldre

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bíró Mihály utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére