Válaszra vár

Hiányzó kerékpáros kötelező haladási irány tábla a Rózsa utcában

Frissítés 2019.04.13
Látom újra el lett küldve a Közútnak, valóban Péternek van igaza, anno hülyeséget írtam, kértem a bejelentésben. Ergo szedjék le a kötelező haladási irány táblát és ennyi.

------------------------------------

Tisztelt Címzett!

A Rózsa utca és Király utca találkozásánál (a VII. kerületből érkezve) hiányzik a kerékpáros kötelező haladási irány tábla (amely jelezné mind a három irányba történő haladás lehetőségét).

Kérem a tábla pótlását.

Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Rózsa u. 47

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Címzett! A Rózsa utca és Király utca találkozásánál (a VII. kerületből érkezve) hiányzik a kerékpáros kötelező haladási irány tábla (amely jelezné mind a három irányba történő haladás lehetőségét). Kérem a tábla pótlását. Előre is köszönöm!"-ról "Frissítés 2019.04.13 Látom újra el lett küldve a Közútnak, valóban Péternek van igaza, anno hülyeséget írtam, kértem a bejelentésben. Ergo szedjék le a kötelező haladási irány táblát és ennyi. ------------------------------------ Tisztelt Címzett! A Rózsa utca és Király utca találkozásánál (a VII. kerületből érkezve) hiányzik a kerékpáros kötelező haladási irány tábla (amely jelezné mind a három irányba történő haladás lehetőségét). Kérem a tábla pótlását. Előre is köszönöm!"-ra.

  • Kácsor Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Látom újra el lett küldve a Közútnak, valóban Péternek van igaza, anno hülyeséget írtam, kértem a bejelentésben. Ergo szedjék le a kötelező haladási irány táblát és ennyi. Tudnátok így módosítani a bejelentést?
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Cila hozzászólt a bejelentéshez.

    Igazad van, Péter, de szerintem, ha nem is szabályosan egyenes, egyszerű parasztésszel a Rózsa utca az a Rózsa utca, és így tényleg úgy tűnhet, mintha nem lehetne továbbmenni bicajjal. Pedig.
    Olyan zű...
  • Miklya Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyébként ez az utca nem teljesen szabályosan metszi a kereszteződést, valószínűleg ezért lett ez a tábla kitéve. Ha pedig így van akkor ez teljesen szabályos megoldás, hiszen továbbhaladni szabályosa...
  • Miklya Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a bal és jobb irányú kötelező haladási irány tábla és elsőbbségadás kötelező tábla eleve kerékpárosok számára lett kihelyezve kis méretű 450 mm es táblák.

    Ha azt szeretnénk elérni, hogy engedélyez...
  • Dobos Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kácsor Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt közúti jelzőtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Dohány utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Legyalult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Dohány utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Acsai Milán
    Rákóczi út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére