Megerősítésre vár

Rossz csatornafedél

FRISSITÉS 2019.01.21.:

BUDAPEST KÖZÚT Zrt válasza:
"Az V. kerület, Bajcsy-Zsilinszky út 56.előtt kerékpárúton találhat sérült, nagyméretű, forgalomtechnikai feliratos fedlap nem a Társaságunkhoz tartozik.
Egyeztettünk a Telekom NyRT. alépítményekkel foglalkozó osztályával és jelezték, hogy a fedlap cseréjét megrendelték már.
A hiba elhárításáig szíves türelmét kérik."

-------------------------

FRISSÍTÉS 2019.01.17.:

A Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a levelében jelzett problémával kapcsolatban Társaságunk nem illetékes.
Kérjük, hogy az ügy megoldása érdekében vegye fel a kapcsolatot az illetékes szolgáltatóval.
Megértését és együttműködését köszönjük."

A fedlapon a "Forgalomirányítás" felirat olvasható.

-------------------------

A Bajcsy-Zsilinszky út 56. előtt rossz ("kátyús") a csatornafedő burkolata, a kiálló fémek defektet okozhatnak.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Bajcsy-Zsilinszky út 56

Hozzászólások

  • Halász Áron visszajelzésére vár.

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Áron!
    A Budapest Közút válasza alapján megoldásra várra tettük az ügyet. Ha nem oldódik meg 2 hónapon belül, kérlek, jelezz vissza nekünk, és ismét elküldjük az ügyben érintett felelkenk.
    Köszi a...
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSITÉS: 2019.01.21. BUDAPEST KÖZÚT Zrt válasza: "Az V. kerület, Bajcsy-Zsilinszky út 56.előtt kerékpárúton találhat sérült, nagyméretű, forgalomtechnikai feliratos fedlap nem a Társaságunkhoz tartozik. Egyeztettünk a Telekom NyRT. alépítményekkel foglalkozó osztályával és jelezték, hogy a fedlap cseréjét megrendelték már. A hiba elhárításáig szíves türelmét kérik." ------------------------------------------------------- Frissítés: 2019. január 17. 12:00 A Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a levelében jelzett problémával kapcsolatban Társaságunk nem illetékes. Kérjük, hogy az ügy megoldása érdekében vegye fel a kapcsolatot az illetékes szolgáltatóval. Megértését és együttműködését köszönjük." A fedlapon a "Forgalomirányítás" felirat olvasható. ___ A Bajcsy-Zsilinszky út 56. előtt rossz ("kátyús") a csatornafedő burkolata, a kiálló fémek defektet okozhatnak."-ról "FRISSITÉS 2019.01.21.: BUDAPEST KÖZÚT Zrt válasza: "Az V. kerület, Bajcsy-Zsilinszky út 56.előtt kerékpárúton találhat sérült, nagyméretű, forgalomtechnikai feliratos fedlap nem a Társaságunkhoz tartozik. Egyeztettünk a Telekom NyRT. alépítményekkel foglalkozó osztályával és jelezték, hogy a fedlap cseréjét megrendelték már. A hiba elhárításáig szíves türelmét kérik." ------------------------- FRISSÍTÉS 2019.01.17.: A Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a levelében jelzett problémával kapcsolatban Társaságunk nem illetékes. Kérjük, hogy az ügy megoldása érdekében vegye fel a kapcsolatot az illetékes szolgáltatóval. Megértését és együttműködését köszönjük." A fedlapon a "Forgalomirányítás" felirat olvasható. ------------------------- A Bajcsy-Zsilinszky út 56. előtt rossz ("kátyús") a csatornafedő burkolata, a kiálló fémek defektet okozhatnak."-ra.

  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    TISZTELT LE MARIETTA,
    KEDVES ÜGYFELÜNK!
    Köszönjük, hogy levelével az ügyfélszolgálatunkhoz fordult.

    Tájékoztatjuk, hogy a levelében jelzett problémával kapcsolatban Társaságunk nem illetékes. Kérjük,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés: 2019. január 17. 12:00 A Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a levelében jelzett problémával kapcsolatban Társaságunk nem illetékes. Kérjük, hogy az ügy megoldása érdekében vegye fel a kapcsolatot az illetékes szolgáltatóval. Megértését és együttműködését köszönjük." A fedlapon a "Forgalomirányítás" felirat olvasható. ___ A Bajcsy-Zsilinszky út 56. előtt rossz ("kátyús") a csatornafedő burkolata, a kiálló fémek defektet okozhatnak."-ról "FRISSITÉS: 2019.01.21. BUDAPEST KÖZÚT Zrt válasza: "Az V. kerület, Bajcsy-Zsilinszky út 56.előtt kerékpárúton találhat sérült, nagyméretű, forgalomtechnikai feliratos fedlap nem a Társaságunkhoz tartozik. Egyeztettünk a Telekom NyRT. alépítményekkel foglalkozó osztályával és jelezték, hogy a fedlap cseréjét megrendelték már. A hiba elhárításáig szíves türelmét kérik." ------------------------------------------------------- Frissítés: 2019. január 17. 12:00 A Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a levelében jelzett problémával kapcsolatban Társaságunk nem illetékes. Kérjük, hogy az ügy megoldása érdekében vegye fel a kapcsolatot az illetékes szolgáltatóval. Megértését és együttműködését köszönjük." A fedlapon a "Forgalomirányítás" felirat olvasható. ___ A Bajcsy-Zsilinszky út 56. előtt rossz ("kátyús") a csatornafedő burkolata, a kiálló fémek defektet okozhatnak."-ra.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A válaszlevél a következő:

    Tisztelt Bejelentő!

    Az V. kerület, Bajcsy-Zsilinszky út 56.előtt kerékpárúton találhat sérült, nagyméretű, forgalomtechnikai feliratos fedlap nem a Társaságunkhoz tartozi
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés leírását "A Bajcsy-Zsilinszky út 56. előtt rossz ("kátyús") a csatornafedő burkolata, a kiálló fémek defektet okozhatnak."-ról "Frissítés: 2019. január 17. 12:00 A Magyar Telekom Távközlési Nyilvánosan Működő Részvénytársaság válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a levelében jelzett problémával kapcsolatban Társaságunk nem illetékes. Kérjük, hogy az ügy megoldása érdekében vegye fel a kapcsolatot az illetékes szolgáltatóval. Megértését és együttműködését köszönjük." A fedlapon a "Forgalomirányítás" felirat olvasható. ___ A Bajcsy-Zsilinszky út 56. előtt rossz ("kátyús") a csatornafedő burkolata, a kiálló fémek defektet okozhatnak."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    TISZTELT Le Marietta!
    Tájékoztatjuk, hogy a levelében jelzett problémával kapcsolatban Társaságunk nem illetékes.
    Kérjük, hogy az ügy megoldása érdekében vegye fel a kapcsolatot az illetékes szolgál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfélszolgálat!

    A válaszlevél a következő:

    "Tisztelt Bejelentő!

    Az V. kerület, Bajcsy-Zsilinszky út 56. előtt, a sérült "forgalomtechnikai" feliratos fedlappal ellátott aknát nem a társa
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Ügyfélszolgálat"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0040568/2018
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00039131

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban egyeztettünk a probléma megoldásában illetékes Budapesti K
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Halász Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére