Megoldásra vár

Rossz burkolatú csatornafedő a kerékpárúton

A Bajcsy-Zsilinszky út 60 előtt rossz ("kátyús") a csatornafedő burkolata, a kiálló fémek defektet okozhatnak.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Bajcsy-Zsilinszky út 9

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    TISZTELT járókelő.hu!
    JAROKELO-BUDAPEST-00039130 azonosítójú bejelentésüket a Telekom panaszbejelentési rendszerébe rögzítettem, 78221881 azonosítójú munkalapon történik az ügy rendezése. Javításig
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Halász Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lyukas aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szondi utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lelógó vezeték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Vak Bottyán utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére