Megoldásra vár

Graffiti és tag

A Deák Ferenc téren és környékén a különböző utcabútorok (pl. padok, kukák, villanyoszlopok, szekrények, stb.) szinte kivétel nélkül tele vannak graffitizve, matricákkal ragasztgatva, vagy firkálva.
Tisztelettel megkérem az illetékes(eke)t, hogy tartsa/tartsák esztétikailag is megfelelő állapotban a fent említett tárgyakat, ezen, a turisták és helyi lakosok által is gyakran látogatott helyen!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Károly krt. 13-15

Hozzászólások

  • Kovács Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    A „Graffiti és tag” tárgyú, 39112 számú észrevételüket megkaptuk, azzal kapcsolatban az alábbi tájékoztatást adjuk:

    A bejelentést továbbítottuk a Fővárosi Önkormányzat graffiti
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-118517/2018-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VII. kerület"-ról "Budapest Főváros"-ra.

  • anonim olvasovagyok hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem igaz, hogy nincs egy k....a errenéző térfigyelő kamera se, vagy mi? Illetékes kicseréli/lemossa, max 1 hét, s ugyanilyen szép lesz.
    Szégyen!
  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület

  • Szécsi András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére