Megoldatlan

Ronda bódé

Jó dolog, ha úton-útfélen lehet könyvet vásárolni, buszra-villamosra várakozás közben is.
Az is jó, ha a hatóságok igényesek - nem engedélyeznek akármilyen építményt, utcabútort, virágosládát elhelyezni közterületen, különösen nem igényesen felújított tereken.
De akkor felmerül a kérdés: hogyan került ez a ronda bódé a Móricz Zsigmond körtérre? Ráadásul a tér másik oldalán is van egy, a Bikás park M-nél is van egy - gondolom, a város más pontjain is lehet ilyenekbe botlani.
Érdekel "Illetékes elvtárs" válasza.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Pártos György hozzászólt a bejelentéshez.

    Sági Katalin megelőzött, köszönet a hozzászólásért! Az imént készítettem én is egy fotót, szerintem ez kifejezetten ötletes! Minthog a másik bódé hónapokkal ezelőtt eltünt, ezt az ügyet átminősíthetjü...
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem tudom minek a hatására, de a "párja" olyan mérhetetlenül cuki lett :)
  • Pártos György hozzászólt a bejelentéshez.

    Fejlemény: ez a bódé eltünt, remélem, végleg! A párja, a 6-os végállomásánál, még tartja magát.
  • Pártos György hozzászólt a bejelentéshez.

    Most már könyvet se lehet venni - ott állnak bezárva, továbbra is rondítják a teret!
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Személy szerint nekem nagyon tetszik, hogy a Móriczon két ilyen kis bódénál is lehet venni pár száz forintért használt könyveket. Kicsit szürkék így bezárva, az tény, de legalább tiszták és amikor kin...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Pártos György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Fényszennyező villogó hírdetés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Felesleges keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Tas vezér utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére