Megoldott

Kidöntött tábla a Mag utcában

Nagyjából két hetente ferdítik el, vagy döntik ki teljesen az ezen a sarkon lévő táblákat (EAK és/vagy kerékpárút táblákat), úgyhogy kellene valami végleges megoldás.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, II. Rákóczi Ferenc utca 181

Hozzászólások

  • S-N Szabolcs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Ha jól értettem a visszajelzést, akkor létesítettek egy oszlopsort és a tábla is áll (egyenlőre).
  • Konta Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Talán nem volt egyértelmű, de az oszlopokat az itt ki- és bekanyarodó nyergesvontatók döntik ki, az ellen pedig vajmi keveset véd a képen látható korlátsor.
  • Konta Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem teljesen világos, hogy ez a korlátsor kit, vagy mit fog megvédeni, de biztos átgondolták rendesen, én nem értek hozzá.
  • Kovács Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Az Ön által megjelölt helyszínen a jelzőtábla oszlopokat védő korlátsor létesítéséről, illetve az "Elsőbbségadás kötelező" tábla baloldali megismétléséről intézkedtünk.
    A megvalósu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Kovács Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Konta Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére