Megoldott

Balesetveszélyes fedlap | Örs Vezér Tere buszállomás |

Kérem, renoválják a félig beszakadt fedlapot.
Köszönettel: Magyar Dániel

Probléma helyszíne
Budapest Fehér út 3.

Hozzászólások

  • Dobos Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Másfél év. (Legalább ennyi ideje volt ilyen állapotban.) A BKK most sem hazudtolta meg magát.
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet változatlan.
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0040078/2018
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00038979

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet eljuttattunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A társaságt...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Hahaha. Tavaly december óta folyamatban van a megoldása. Egyébként BKK az illetékes.
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Magyar Dániel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Eldugult lefolyók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Eötvös tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Alacsonyan lógó vezeték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Vasút utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére