Megoldott

Lógó kábel

Balesetveszélyes lelógó kábel ( kb 2 méter magasan) az utcában.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Arany János u. 10

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Chuport Andika hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, megoldódott. Köszönöm!
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentőnk!
    Megoldódott a válaszlevél óta eltelt időben a probléma?
    Köszönjük a visszajelzést!
  • Chuport Andika visszajelzésére vár.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • DIGI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Bejelentését rögzítettük, munkatársaink a lehető leghamarabb ki fogják
    javítani a hibát. Amennyiben szerelőinknek szükséges a probléma
    elhárításához bemenni az Ön otthonába, idő
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVIII. kerület Városgazda NZrt."-ról "DIGI"-ra.

  • XVIII. kerület Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Le Marietta!

    Az alábbi bejelentésre reagálva kívánom tájékoztatni, hogy Társaságunk nem kezel kábeleket, tehát Társaságunk nem illetékes ezzel kapcsolatban.

    A kábelt üzemeltető szolgáltató
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • Chuport Andika bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Összefirkálták :)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: DIGI
    Béke tér (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Közműakna-fedél sérült

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Baross utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Széttört beton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Cirmos sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére