Megoldott

Elfordított tábla

A képen szereplő tábla 180 fokkal el van fordítva.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kossuth Lajos u. 30-46

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Konta Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Átforgatták és áthelyezték a táblát a két fa közé...
    Nem vagyok tökéletesen elégedett (mert a lombok kitakarják azt), de megoldottra állítható. Köszönöm.
  • Biciklis Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő közúti jelzőtáblát rendszeresen elforgatják, ezért azt áthelyeztetjük. A megvalósulásig szíves türelmét kérjük!

    Üdvözlettel:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Kovács Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Konta Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére