Megoldott

Hibás kijelező

Két napja nem működik az Astorián az M2-es kijáratánál lévő FUTÁR kijelző.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Múzeum krt. 2
Hibás kijelező bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, akartam is írni. Köszi Kende!
  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi változás, a BKV állomási személyzete nem érzi magáénak a problémát, amit ki is nyilatkoztattak szóban.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Meleg van a CAF villamosokon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Koncz Tamás
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Asztalos Sándor út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem elégséges mozgólépcső kapacitás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Erzsébet tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére