Megoldott

Nem működő kijelző

Az Astoria metróállomás kijáratánál található FUTÁR kijelző a legutóbbi (emlékezeteim szerint nov 19.) szoftverfrissítés/rendszer-karbantartás (?) óta nem működik.
Tisztelettel kérem ennek a javítását!

Probléma helyszíne
Budapest Rákóczi út 2

Hozzászólások

  • Kovács Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szécsi András hozzászólt a bejelentéshez.

    Voilà
  • Szécsi András hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem a bejelentés törlését; a hiba elhárult.
  • Szécsi András hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez kicsit jobb kép
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Szécsi András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére