Megoldott

Kátyú

Anonim Járókelő

Árpád út és a Rózsa utca kereszteződésben található ez a kátyú.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A kátyú kijavítása megtörtént.

    BKK Közút
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítva lett a kátyú.Remélhetőleg tartós lesz a javítás.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Bukkanó a Fóti úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Fóti út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú az úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Cinkotai út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére