Megoldásra vár

Kidöntött kerékpárút tábla

Frissítés 2019.03.05.

Az oszlop és a tábla eltűnt, a helyreállítás nem történt meg.
(kép a kommentben)
---------------------

Kidöntötték a kerékpárút kezdetét jelölő táblát. Kérem szépen javítani.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, II. Rákóczi Ferenc utca 199

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla, valamint az oszlop pótlására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Árvai Orsolya elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Árvai Orsolya megváltoztatta a bejelentés leírását "Kidöntötték a kerékpárút kezdetét jelölő táblát. Kérem szépen javítani."-ról "Frissítés 2019.03.05. Az oszlop és a tábla eltűnt, a helyreállítás nem történt meg. (kép a kommentben) --------------------- Kidöntötték a kerékpárút kezdetét jelölő táblát. Kérem szépen javítani."-ra.

  • Konta Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Az oszlop és a tábla eltűnt, a helyreállítás nem történt meg.
  • Konta Zoltán visszajelzésére vár.

  • Biciklis Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük!

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Ig
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Füleki Flavián elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Konta Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére