Megoldásra vár

Ferde tábla

A Topánka utca 9/c előtti jelzőtábla elferdült.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Széchenyi u. 9c

Hozzászólások

  • Biciklis Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük!

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Ig
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dobos Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hibás lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Balogh Samu
    Határ út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Matricás tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Nagysándor József utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére