Megoldott

Útban lévő tartó

Kérem, hogy helyezzék át a képen látható síkosságmentesítő anyagot tartalmazó konténert egy kevésbé útban lévő helyre, ugyanis sikerült a Ferenciek tere legszűkebb járdaszakaszára letenni azt.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Ferenciek tere 2

Hozzászólások

  • Biciklis Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben megjelölt helyszínen a
    hintőanyag-tárolót áthelyeztük.
    Kérjük válaszunk szíves elfogadását!

    FKF N
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Kovács Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Kovács Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére