Megoldott

Járda+zöldtrület kombó parolás

g g hozzászólt a bejelentéshez.
2019. január 08. 14:28
Köszönöm az intézkedést, ma jártam arra és sajnálattal tapasztaltam, hogy nem változott a gyakorlat, továbbra is sokan a füvön parkolnak.

____________________________________________________________

Kedves Illetékes,
kérem oldják meg végre az Infopark területén a szabálytalan parkolás problémáját... nagyon szépen kialakították a parkolóhelyeket, de sajnos sok polgártársunk nem veszi figyelembe az alapvető békés eggyüttélésünket segítő szabályokat és továbbra is nehéz járművével széttapossa a füves részeket és ráparkol a gyalogosjárdára.
Nem szeretnék olyan választ, hogy jelengessem be a közterületeseknek, ez mindennapos jelenség, kérem naponta nézzenek körül a környéken és szankcionálják a szabályszegőket, addig amíg mindenkinek a Napnál is világosabbá vállik, hogy igenis léteznek szabályok amik be nem tartása következményekkel jár.
Bízva a Hatóság erejében, köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Magyar tudósok körútja 9

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A területien vizsgaidőszakban fordult elő a szabálysértés. Több egyetemi épület található itt. A szabálysértés már megszűnt azóta, akit ott találtunk intézkedés alá vontuk.
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt bejelentő!

    Az egész Infoparkot rendszeresen ellenőrizzük és megtesszük a szükséges intézkedéseket.

    Tisztelettel:
    Jakab István
    Közterület-felügyelő
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "Kedves Illetékes, kérem oldják meg végre az Infopark területén a szabálytalan parkolás problémáját... nagyon szépen kialakították a parkolóhelyeket, de sajnos sok polgártársunk nem veszi figyelembe az alapvető békés eggyüttélésünket segítő szabályokat és továbbra is nehéz járművével széttaposs...

  • Open Eye hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm az intézkedést, ma jártam arra és sajnálattal tapasztaltam, hogy nem változott a gyakorlat, továbbra is sokan a füvön parkolnak.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelők!

    A tárgyban említett problémájukat fogadtuk.
    A területet napi szinten többször is ellenőrizzük a szükséges
    intézkedéseket megtesszük.

    Egri Barna
    Újbuda Közterület Felügyelet
    2018.12.15
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ra.

  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az illetékes válasza a pdf-ben olvasható.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ihasz David hozzászólt a bejelentéshez.

    Az ilyen parkolásért jó 5 éve úgy szórták a bírságot-kerekbilincset, ahogy annak rendje és módja. Utoljára nagyjából akkor volt rend az infoparkban - úgy tűnik, a hatóság is elengedte az infopark ügyé...
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Sáfrány utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére