Megoldott

Telefonfülkék: Nem tartott sokáig :(

Tisztelt Cím!

Helyszín: Csepel, Katona József utca
Probléma leírása: A korábban, bejelentésem alapján javított két telefonfüle világítása ismételten bedöglött, csak a Táncsics Mihály utcához közelebbi fülkének világít az egyik fele, továbbá szintén erről a fülkéről eltávolításra került a reklámtábla így most 3 üveglap hiányzik.
Megoldási javaslat: Kérem, javítsák a fülkék világítását és amennyiben nem kerül vissza a reklámtábla pótolják az üveglapokat!
Google Utcakép: https://www.google.hu/maps/@47.4266702,19.0725999,3a,75y,194.65h,80.74t/data=!3m4!1e1!3m2!1sZ4jYrYGEoiXuWi1s1bdGnA!2e0

A bejelentésben szereplő problémák megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Budapest, 2014. December 09.

Köszönettel: Bardócz Csaba

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A másik fülke is világít! :)
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A Táncsics Mihály utcához közelebbi fülke üveglapjait pótolták, világítását is javították, ám a távolabbi fülke még mindig sötét.
  • Magyar Telekom válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük, hogy jelezte a telefonfülke világításával kapcsolatos jelzését. A telefonfülkéket karbantartó vállalkozónk felé jeleztük a problémát, melyet várhatóan a jövő hét folyam...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére