Kiegészítésre vár

Kiégett jelzőlámpa

A Stefánia út - Ajtósi Dürer sor kereszteződésben kiégett a liget oldalán lévő jobb oldali gyalog-kerékpárút lámpa. Kérem az illetékeseket a cseréjére.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Ajtósi Dürer sor 25a

Hozzászólások

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Kicsit elnéztem, bocsánat!
  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Andor!
    Elnézést kérünk, véletlenül rossz illetékeshez került továbbításra a bejelentésed. Amennyiben a probléma továbbra is aktuális kérjük, jelezd és a bejelentést megküldjük a Budapest Közút...
  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Közvilágítás"-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hi
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Biciklis Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Stankovics Andor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére