Megoldott

Kiesett làmpa

A Határ út és (szerintem) Nagykőrösi utak kereszteződésében (pontosabban a Kalorflex és Kapucenter közötti részen azon az úton, ami a Határ útba csatlakozik, ha valaki tudja az út nevét, jelezze màr legyen kedves, mert egyszerűen nem tudom beazonosítani) a làmpatest középső része kiesett. Ma reggel még működött egyébként, de javítani kellene.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Határ út 89

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XX. Határ út - Újnagykőrösi út csomópontban észlelt, sérült jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hibát a jelzőlámpaszerviz elhárította.

    Tisztelettel:

    BUDAPEST K
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Gulyás Viktória hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma reggel vissza volt téve, de làtszott, hogy ferdén.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Gulyás Viktória bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hibás lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Balogh Samu
    Határ út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Ferde tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Széchenyi utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Matricás tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Nagysándor József utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére