Megoldott

Üzemképtelen autó elhagyottan

Anonim Járókelő

A képen látható autó hónapok óta foglalja a helyet az egyébként is szűk zsákutcában, ahol egyébként nagy a forgalom az óvodák és a tüdöszürö miatt. Az autó műszakilag üzemképtelen!
Kérjük szíves intézkedésüket az autó elszállításában.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Kiss János altárbornagy utca 45. 1211 Magyarország

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A járművet elvitték. Probléma megoldva. Köszönöm!
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    2018-11-08 11:17 időpontban Járókelő.hu ezt írta:
    > TISZTELT XXI. KERÜLET CSEPEL ÖNKORMÁNYZATA
    > KÖZTERÜLET-FELÜGYELETE (XXI. KERÜLET CSEPEL ÖNKORMÁNYZATA
    > KÖZTERÜLET-FELÜGYELETE)!
    >
    Tis
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ról "XXI. kerület Közterület-felügyelet"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Kiss János altábornagy u. 45, 1126 Magyarország (47.49223730, 19.01794590, 16)"-ról "Budapest, Kiss János altárbornagy utca 45. 1211 Magyarország (47.4305982, 19.0716256, 16)"-ra.

  • Bejelentős Krizanna hozzászólt a bejelentéshez.

    Bocsánat, elnéztem, természetesen mindjárt kijavítom.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    XXI.kerület. Csepel. Nem a XII.! Kérem szíveskedjenek javítani.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Széchenyi tér, Széchenyi István tér, 1051 Magyarország (47.49968253, 19.04725031, 16)"-ról "Budapest, Kiss János altábornagy u. 45, 1126 Magyarország (47.4922373, 19.0179459, 16)"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    1211 Budapest, Kiss János altábornagy utca 45. Szemben a tüdő gondozóval.
  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentőnk! Kérjük, kommentben pontosítsd a bejelentés címét, mivel a kép nem ott készült, ahová a jelölő mutat a térképen. Köszönjük!
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Acélcső utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Katona József utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére