Megoldatlan

Hetek óta parkolnak az autók Csepel külső utcájában

Hetek óta parkolnak az autók. A környékbeli lakóknak ismeretlenek. Láthatóan nem mozdulnak, egy időben kerültek ide! Senkit nem láttak körülöttük mozgolódni sok helyi lakosnak feltűnt már! Köszönöm: Anonim környékbeli lakos

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Mázoló u. 18

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    > Iktatószám: 2796/022-465/18

    Tisztel Címzett!

    Köszönjük bejelentését.
    Intézkedünk.

    Bp 2018.11.07.

    Tisztelettel:Lukácsi Dániel Közterület-felügyelő

    TISZTELT XXI. KERÜLET CSEPEL ÖNKORMÁNYZATA
    &
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli Suzuki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Évek óta parkoló - rohadó jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet
    József Attila utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Roncs közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet
    Szabadság utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére