Megoldott

Nem működik a nyílvános Sétáló utcai Wi-Fi

Tisztelt Cím!

A Sétáló utcán fogható Csepel Önkormányzata által létesített nyílvános, "hotspot" névre hallgató Wi-Fi hálózat már sajnos 2 napja működésképtelen. A készülék sikeresen csatlakozik a hálózathoz, viszont adatkomunikáció nem jön létre. A fejlesztés nagyon örvendetes a lakosság számára, de jó volna, ha a szolgáltatás megbízhatóan működne.
Kérem, javítsák meg a Wi-Fi hálózatot!
Továbbá érdeklődnék, hogy mikorra várható kiépítése a Szent Imre téren is?

Budapest, 2014. December 05.

Köszönettel: Bardócz Csaba

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Végre működik, ha már van! :)
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csepeli piac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bertalan Balázs
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Deák tér
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Sérülések

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Csikó sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére