Megoldott

Hiányzó csatornafedél

Anonim Járókelő

Május óta hiányzik a csatornafedél. Csatornázási műveknek, önkormányzatnak többször jelentve lett, de az állapot változatlan.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Boróka u. 3

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fülöp Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldották! Köszönjük!
  • Árvai Orsolya megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • Fülöp Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Kapcsolódó bejelentés, sajnos még nem történt előrelépés az ügyben: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/34288/hianyzo-fedel
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Sajnos a hiányzó víznyelőrácsot nem áll
    módunkban pótolni, mivel a jelölt helyszínen társaságunk nem üzemeltet
    csapadékvíz-elvezető csatornát.

    T
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerület"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt."-ra.

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére