Megoldott

Hónapok óta otthagyott gumiabroncs

Kérem vigyék el, különben senki sem fogja. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Semsey Andor u. 13
Hónapok óta otthagyott gumiabroncs bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Járókelő Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    Haha bocsi. Van egy olyan érzésem, hogy egy lakó elégelte meg és bedobta abba a sittes konténerbe oda a túloldalra.
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Gyorsabb voltál. :D
  • Járókelő Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    Ki tudja hogyan, de eltűnt. :)
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Járókelő Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Cigi csikk,szemét a játszótéren a kapujában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Szentmihályi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rozsdás, csereérett kutyaláda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Miskolci utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes park

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Eszter
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére