Megoldott

El nem szállított konténer

VIII. ker. Szentkirályi u. 36 szám elött kb. 2 hónapja éktelenkedik ez a megrakott konténer. Ugyanitt a közvilágítási lámpa nem ég.
Várom szíves intézkedésüket.
Köszönettel B. Anna

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Szentkirályi u. 37

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Egyéb"-ra.

  • Brunner Anna hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon köszönjük a gyors intézkedét
  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt B. Anna!

    Köszönjük bejelentését, a konténer elszállításra került.
    A közvilágítási lámpa hibáját bejelentettük a szolgáltató felé. Tájékoztatom azonban, hogy a közvilágítás gyorsabb helyreáll...
  • Darázs Károly hozzászólt a bejelentéshez.

    Kínomban azt tudnám mondani, mindig sötétben jönnek érte, de mivel nem ég a lámpa, ezért nem találják a konténert.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Brunner Anna bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidöntött poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Bródy Sándor utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Astoria óriás plakátok 2022 január

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BFKH VII. Kerületi Hivatal Hatósági Osztály
    Károly körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    5
    Válaszra vár
    5

    Rozsdás kapu

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Hungária körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére