Megoldott

Matricás tábla

A Lázár és Nagysándor József utca sarkán lévő járdaszigeten össze van matricázva a kikerülési irányt mutató tábla.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Nagysándor József u. 122

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott!
  • Kovács Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A matrica a közúti jelzőtábla észlelhetőségét nem befolyásolja, azonnali hibaelhárítást nem igényel. Javításáról egyéb munkákkal összefüggésben gondos
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kitépett tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Határ út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Fényterelők nélkül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Ady Endre utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lefújt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Török Flóris utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére