Megoldott

Sár

A vasúti átjáró felújítása és átalakítása révén a Növény utcából a Nagytétényi útra a munkaterületről a gépjármúvek és munkagépek felhordják a sarat az útra. Kérem mossák le az utat és a későbbiekben erre legyenek felkészülve hiszen a sár nem csak az autókat piszkítja be hanem balesetveszélyes is!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Nagytétényi út 198

Hozzászólások

  • Természetszerető Rózsa hozzászólt a bejelentéshez.

    A természet ezt is megoldotta, remélem legközelebb nem kell bejelentést tenni, hanem rögtön letisztítják az utat és nem az esőre várnak. Köszönöm a közreműködést.
  • Biciklis Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy helyszíni ellenőrzésünkön a jelzett probléma már
    nem állt fent.
    Kérjük válaszunk szíves elfogadását!

    FKF Nonprofi
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "MÁV Zrt."-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt."-ra.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Természetszerető Rózsa bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére