Megoldatlan

Elhagyott autó

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2019.01.13.:

Az autóval semmi nem történt. Továbbra is ott áll.

Kedves Közterület felügyelet!

Azt a választ, hogy köszönik a bejeletnést és intézkednek, legalább 3x írták már meg, még sem történt semmi.

Legyenek szívesek valami helytállóbb választ küldeni, mert szemmel láthatóan nem történik semmi az ügyben.

------------

Tisztelt Járókelő.hu!

Szeretnék egy elhagyott autót bejelenteni. Legalább 10-12 hónapja már, hogy leengedett kerékkel áll a fotón látható fehér Renault autó a megjelölt helyen.

Üdvözlettel,
Tóth Valter

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kiss János altábornagy u. 43

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a tippet. Ellenőriztem és 2019.11.26-ig érvényes a műszakija. Így addig biztosan ott fog állni! :(
  • Járókelő 1 hozzászólt a bejelentéshez.

    nem lehet hogy érvényes még a műszakija? A neten rá kéne nézni hogy mikor járhat le
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Az önkormányzat 4 újraküldés után sem oldotta meg az ügyet.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos a helyzet továbbra is változatlan.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "Fejlemény: Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez. 2019. január 13. 12:26 Az autóval semmi nem történt. Továbbra is ott áll. Kedves Közterület felügyelet! Azt a választ, hogy köszönik a bejeletnést és intézkednek, legalább 3x írták már meg, még sem történt semmi. Legyenek szívesek valami helytállóbb v...

  • XXI. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 129/022-24/19

    Tisztelt Járókelő!

    Már a 2018.12.27. bejelentésére is reagáltunk és most is azt közlöm
    önnel , hogy erre a bejelentésre is reagálunk és intézkedünk.

    Tájékoztatom továbbá,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Járókelő.hu! Szeretnék egy elhagyott autót bejelenteni. Legalább 10-12 hónapja már, hogy leengedett kerékkel áll a fotón látható fehér Renault autó a megjelölt helyen. Üdvözlettel, Tóth Valter"-ról "Fejlemény: Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez. 2019. január 13. 12:26 Az autóval s...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az autóval semmi nem történt. Továbbra is ott áll.

    Kedves Közterület felügyelet!

    Azt a választ, hogy köszönik a bejeletnést és intézkednek, legalább 3x írták már meg, még sem történt semmi.

    Legyen...
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett a bejelentőtől visszajelzés.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az októberi bejelntésem óta semmi változás. Okát nem tudom, mert az Önkormányzat részéről minden alkalommal ugyan az a válasz jön.

    "Tisztel Címzett!

    Köszönjük bejelentését.
    Intézkedünk."

    Így aztán...
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztel Címzett!

    Köszönjük bejelentését.
    Intézkedünk.

    Bp 2018.12.27.

    Tisztelettel: Lukácsi Dániel Közterület-felügyelő.

    2018-12-26 18:53 időpontban Járókelő.hu ezt írta:
    > TISZTELT XXI. KERÜLET
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos továbbra sincs változás!

    Áprilisban bejelentettem egy vízelvezető eldugulását majd októberben jelezték, hogy ebben a bejelentésben lévő autó miatt nem tudják megoldani.

    Laikusként, én nem ta...
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Az illetékes válasza óta még 30 nap sem telt el, még várnék az újraküldéssel. Ha a közteresek felszólították a tulajt, gyakran 1-2 hónapba is beletelhet a változás.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az autó változatlanul ott áll! Lehet tudni mi okozza a nem előre haladást az ügyben?
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    2018-11-22 21:49 időpontban Járókelő.hu ezt írta:

    Tisztel Címzett!

    Köszönjük bejelentését.
    Intézkedünk.

    Bp 2018.11.23.

    Tisztelettel: Lukácsi Dániel Közterület-felügyelő.

    > TISZTELT XXI. KERÜLE
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos még mindig ott áll az autó, ami hátráltatja egy másik bejelentés előre haladását.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Acélcső utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Katona József utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére