Megoldott

3 db elhagyott autó egy helyen

FRISSÍTÉS 2019. március 1.

A Citröen Berlingo még mindig ott van.

--------------------------------

Csepelen a Szabadság köz elején 3 db elhagyott autó is áll már hónapok óta. A képen látható, hogy a fű benőtte őket, az Opelnak a jobb hátsó kereke hiányzik, ablakai le vannak húzva, a Citroënnek pedig az első lökhárítója hiányzik. Az autók belső tere szemetes.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Szabadság köz 2

Hozzászólások

  • Haris Gergely lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Füleki Flavián hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy másik bejelentésemre reagálva intézkedést ígért az illetékes, erre vélhetően azért nem, mert érvényes műszakijuk van a járműveknek. Ezért részemről zárható a bejelentés.
  • Füleki Flavián hozzászólt a bejelentéshez.

    A jelzett 3 autóból 2 még mindig a helyszínen van. Mai napi fénykép:
  • Füleki Flavián visszajelzésére vár.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    szám:1-022-1/19.

    Tisztelt Cím!

    Az önök által bejelentett gépkocsikat úgy küldik vissza intézkedésre,
    hogy azok már régóta nincsenek helyszínen.

    Ügyfélkapun keresztül Ön is le tudja kérni a személy
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "Csepelen a Szabadság köz elején 3 db elhagyott autó is áll már hónapok óta. A képen látható, hogy a fű benőtte őket, az Opelnak a jobb hátsó kereke hiányzik, ablakai le vannak húzva, a Citroënnek pedig az első lökhárítója hiányzik. Az autók belső tere szemetes."-ról "FRISSÍTÉS 2019. március 1. A ...

  • Füleki Flavián hozzászólt a bejelentéshez.

    A Citröen Berlingo még mindig ott van.
  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    szám:1-022-1/19.

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük rendszeres tájékoztatásukat, azonban közlöm, hogy a Közterület-felügyelet továbbra sem tud érvényes műszaki engedéllyel rendelkező gépjárművet közterületről
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Füleki Flavián bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott autók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Acélcső utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Katona József utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére