Megoldott

Esténként csak "Csel Művek"

Tisztelt Cím!

Helyszín: Csepel Művek I. Kapu
Probléma leírása: A "Csepel Művek" felirat egyik logója valamint "e" illetve "p" betűje nem világít.
Megoldási javaslat: Kérem, javítsák a felirat kivilágítását!
Google Utcakép: https://www.google.hu/maps/@47.4305369,19.065716,3a,34.9y,281.39h,94.46t/data=!3m4!1e1!3m2!1sQWhjK2_eg9KGr1RGuRi8cA!2e0

A bejelentésben szereplő problémák megoldásában közreműködő személyek segítségét előre is köszönöm!

Budapest, 2014. november 26.

Köszönettel: Bardócz Csaba

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Hoppá! Új felirat érkezett! :) Úgy látom még teljesen nincs kész, gondolom ez is világítani fog majd mint a régi...
  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Leszerelték a feliratot... :O :( Remélem azért visszakerül.
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi sem történt. :(
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csepeli piac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bertalan Balázs
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Deák tér
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Sérülések

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Csikó sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére