Megoldott

Szemétkupac az Erzsébet körút 53 számnál

Egy nagy kupac szemét tornyosul a ház kiszögelés mellett. Kérem, hogy amennyiben megoldható szállítsák el!

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Erzsébet krt. 53

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ** High Priority **

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentést követő helyszíni ellenőrzésünk során
    az adott címen hulladékot már nem találtunk.
    Kérjük válaszunk s
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Horváth Gazsi bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szemét a Damjanichon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szemét a Lövöldén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Lövölde tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szemét, szemét és szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére