Megoldatlan

Nincs pad a Nyugati téren, a buszvégállomásoknál

Kedves illetékes!
A körút váci út sarkán ahol több busz megállója is van illetve sokan várnak taxira is, nem lehet leülni.

Nagyon jó lenne ide két három pad!

Köszönöm a fáradtak, öregek, pihenni vágyók kisgyerekesek, buszra várók és bámészkodók nevében!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Nyugati tér

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    ez is csak választási kampányígéret volt???? Több mint egy éve néhány pad ekkora megterhelés???
  • Horváth Gazsi visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Hűha! Lesznek padok a Nyugati téren??
    Az remek lenne...
  • Dobos Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük észrevételét.
    Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Engedje meg, hogy tájékoztassuk
    ...
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kósza gondolat... Nem lehet, hogy a közterület tulajdonos a Főváros?
    (Amúgy még se válasz, se pad...)
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0010524/2019
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00037658

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyre szakterületünk azt válaszolta, hogy pad vagy bármilyen más utcabútor tel...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "VI. kerület Terézváros Önkormányzata"-ra.

  • Karikás András hozzászólt a bejelentéshez.

    Bocs, a padokat a kerület helyezi ki, már ha ...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta sincs, újrázzátok!
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VI. kerület Terézváros Önkormányzata"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Horváth Gazsi bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elburjánzott növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Rippl Rónai utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: FŐKERT
    Andrássy út (Vörösmarty utca M) (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére