Megoldott

7 ker. Polgármesteri hivatal homlokzata

Hogy lehet kérni a társasházaktól eltávolítani a falifirkákat, ha a 7 kerületi Polgarmesteri hivatal azt nem csinálja?

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Erzsébet krt. 6

Hozzászólások

  • Járókelő Cila hozzászólt a bejelentéshez.

    Valóban :-DDD
  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • VII. kerület válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A falfirka eltávolításra került.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület

  • Kapas Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Változás nélkül
  • Járókelő Cila hozzászólt a bejelentéshez.

    REMEK :DDDD
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület

  • Kapas Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére