Megoldott

Gyalogos jelzőlámpa zöld jelzése nem működik

Az Oktogonon, az Andrássy út Duna felé eső részén, a Burger King előtti gyalogos jelzőlámpa zöld jelzése nem világít

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Andrássy út 46

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a VI. Oktogon csomópontban észlelt, nem működő gyalogos zöld jelzéssel kapcsolatos bejelentését.
    A hibát a jelzőlámpaszerviz 2018.10.19-én elhárította.
    Tisztelettel:

    BU
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Erdős Szilveszter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére