Megoldott

Szétesett pad buszmegállóban

Anonim Járókelő

A Krisztina téri templom mögött, a 105-ös és 178-as autóbuszok Mészáros utcai megállójában hónapok óta használhatatlan állapotban van egy pad, és az egyébként rendezett utcaképet is rontja. Ebben a megállóban sok idős ember és iskolás gyerek is várakozik rendszeresen, egy új pad nagyon hasznos volna.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, I. kerület

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Lakossági bejelentés alapján, valamint az Önök oldalán keresztül értesültünk az I. kerületi Krisztina téri buszmegállóban található rossz állapotú, balesetveszélyes padról.
    (http:/
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kicserélték a rozzant padot újra! Köszi!
  • Zoltán K. hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyik pad az Önkormányzaté másik a BKV tulajdona, de a gyorsaság miatt én az önkormányzatnak küldeném azok nem pöcsölnek, egyből intézkednek. ugyfelszolgalat@budavar.hu
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Információs tábla sérült

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: BFTK Budapesti Fesztivál- és Turisztikai Központ
    Clark Ádám tér (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Olvashatatlan utcanév tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Kövér Lajos utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére