Megoldott

Kintmaradt választási plakát

Régen volt már a választás, de ez valahogy kint felejtődött...

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, VIII. kerület

Hozzászólások

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A választási plakátok összeszedése az azt kihelyező párt kötelessége. Amennyiben ez nem történik meg, a Józsefvárosi Közterület-felügyelet és Városüzemeltetési Szolgálat a határid...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Vetró Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidöntött tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Golgota út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Elhullott madár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Vajda Péter utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Betört hirdető kirakat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: Budapest Közút
    Blaha Lujza tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére