Megoldásra vár

Miért kell mindig külön szólni?

Anonim Járókelő

A fakivágás után nem takarították el a hulladékot. Kérem, intézkedjenek, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Torma Károly u. 23

Hozzászólások

  • Kovács Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Tisztelt „ Járókelő.hu!”

    Tájékoztatom, hogy a „ Miért kell mindig külön szó
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kovács Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lomtalanitas

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hévizi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bowditch Eva
    Meggyfa utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Zöldhulladék kupacok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bogdáni út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére