Megoldatlan

Járdán parkolás

Kérem, hogy a Gesztenye utca 6./c hátsó bejárata melletti részre helyezzenek ki pollereket (vagy valami hasonlót) mert szinte mindennap így parkolnak, ezzel ellehetetlenítve a babakocsis közlekedést (nameg persze megnehezítve a gyalogos közlekedést)!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Gesztenye u. 6c

Hozzászólások

  • Szász László lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • E. M. hozzászólt a bejelentéshez.

    Érdemi megoldás nem született, megoldatlanként kérem a lezárását! Köszönöm
  • E. M. visszajelzésére vár.

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BRFK Budapesti Rendőr-főkapitányság válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt bejelentő!
    Tájékoztatom, hogy a jarokelok.hu weboldalon tett bejelentését a BRFK Tevékenység Irányítási Központ továbbította felénk.
    Az abban leírtak alapján kollégáink visszatérő ellenőrzése
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: BRFK Budapesti Rendőr-főkapitányság

  • E. M. hozzászólt a bejelentéshez.

    Még mindíg ott parkolnak! (A bárminemű intézkedés hiányában)
  • E. M. visszajelzésére vár.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BRFK Budapesti Rendőr-főkapitányság

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVI. kerületi Önkormányzat"-ról "BRFK Budapesti Rendőr-főkapitányság"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Erdősi Mátyás!

    Minden járda mellett nem lehet parkolásgátló oszlopokat telepíteni. Járdán parkolni tilos kérem a Rendőrséggel felvenni a kapcsolatot.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Mátyás, micsoda profi bejelentés.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Erodált lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Cserkút utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Vakvezető csapda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Újszász utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére