Megoldott

Bérelhető bringák

Bérelhető bringákkal van tele az Állatkerti körúti tároló. Az állatkert közelében nincs máshol tároló, jó lenne ha nem bérbringák foglalnák el az egészet.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Állatkerti krt.

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Most csak egy kölcsönzős bringa volt ott.
  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Gajdov Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    A képen 10 férőhelyes támaszsor látható, melyből négyet, ismétlem négyet foglalnak el a Donkey kerékpárok, tehát még 6 másiknak volna hely, azonban nemigen használják azt sem.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Anita, bringások és járókelők!

    A felvevő- és lerakó pontjainkat folyamatosan monitorozzuk, így nem
    fordulhat elő, hogy egy tároló teli legyen a biciklijeinkkel. Pontjainkon a
    biciklijeink szám
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ##- Please type your reply above this line -##

    Your request (50724) has been updated. To add additional comments, reply to this email.
    ----------------------------------------------

    Candida, Oct 8,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ##- Please type your reply above this line -##

    Hi Járókelő.hu,

    Thanks for dropping in!

    Your request (50724) has been received and is being reviewed by our support crew.
    We currently have a high sup
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Donkey Republic

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére