Megoldatlan

Hol fér el a mentő esetleg a tűzoltó

Anonim Járókelő

Szabálytalan parkolás , vajon a mentő és a tűzoltó hogyan férne itt el...

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, V. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Megoldódott a probléma?
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Válaszlevél (pdf) alapján a FÖRI-nek megküldve.
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt levélíró!

    Tájékoztatom, hogy a fényképeken szereplő terület a IX. kerületben található, így a probléma a Fernecvárosi Közterület-felügyelet hatáskörébe tartozik. Természetesen, észrevételét
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    A régi Erzsébet híd

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Petőfi tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Matricák az Erzsébet hídon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Petőfi tér (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: V. kerület Belváros-Lipótváros Városfejlesztő Kft.
    József Attila utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére