Megoldott

Elhagyott Suzuki SX4

Anonim Járókelő

XIX. Kosárfonó u. 8. előtt elhagyott fekete SX4, kb 1 éve szomorkodik.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, XIX. kerület

Hozzászólások

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    2015. január 7-én felhívó matricával elláttunk lejárt műszaki érvényességű járműveket: az ezüst színű Honda Civicet (Nagysándor József utca – Üllői szervizút parkoló, 4017-es sorszámú bejelentés), a f...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Mészáros Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez egy Ignis, de mindegy! :D
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Üzemképtelen gépjárművek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Pasaréti út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott, sérült jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Üllői út (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üzemképtelen jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nagy Gábor
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Kós Károly tér (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére