Megoldatlan

Besüllyedt parkoló

Anonim Járókelő

A parkolóhelyen erősen besüllyedt a térkő, az utca további részén (a kisebb számok irányában több burkolathiba található).

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, XII. kerület

Hozzászólások

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • II. kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Bejelentésüket kérem, továbbítsák a XII. kerületi illetékesekhez. A bejelölt utca nem a II. kerületben van.

    Üdvözlettel,

    II. Kerületi Önkormányzat
    1024 Budapest, Mechwart liget 1....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Valami zavar van az erőtérben, ez a XII. kerület Maros utca 23-25 előtt van, nem a II. másodikban!
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vajon miért volt erre a táblára szükség?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Széll Kálmán tér (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elmozdult utcakövek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Varga Tamás
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Nógrádi utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére