Megoldott

Elhagyott Opel Astra

Anonim Járókelő

Mar egy jo ideje elhagyatottan all az utcaban egy ezust szinu Opel Astra (IBW-752).

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Mészáros Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor ezek szerint csak ritkán használják őket, vagy nagyobb műszaki hiba miatt álltak.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A problema megoldodott! :) Az IBW-752 rendszamu autot par hete hasznaltak, es nehany hazzal lejjebb talaltak neki ujra parkolohelyet. A DJR-796 azota is ott all, de nemreg a tulajdonos egyik ismerose...
  • Nagy Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, tényleg kérem, hogyha teheti a DJR-es autóról csináljon egy újabb bejelentést, hatékonyabb szerintem.
  • Mészáros Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Az IBW-t nem hiszem, hogy belátható időn belül elviszik...ugyanis a plakettje szerint 2016-ban jár csak le a műszakija. Viszont a DJR-nek idén jár le, csak azt nem láttam pontosan, melyik hónapban.
  • Fodor Éva hozzászólt a bejelentéshez.

    Célszerűbb új bejelentésként küldeni. Így is bolyong a hivatalok útvesztőiben. :)
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    A tegnapi napon elektronikus úton a Fővárosi Önkormányzati Rendészeti Igazgatósághoz küldött bejelentésére az alábbiakról tájékoztatom.

    A beadvány tekintetében illetékesség hiányát á
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Foto a DJR-796 rendszamu autorol 2 hazzal arrebb
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Koszonom. Az Opel azota is itt all. Sot idokozben felhivtak a figyelmemet arra, hogy nem csak az Abel Jeno utca 4/a sz. elott all az IBW-752 rendszarmu Astra, hanem ket hazzal arrebb, a Villanyi ut es...
  • Nagy Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Újraküldtük.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    igen
  • Nagy Bálint hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta is ott áll az autó?
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kondorosi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Hegyalja út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére